|   EN

Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego - aktualności

W ramach współpracy ze społecznymi lokalnościami, wykładowcy z Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. realizują cykl zajęć z seniorami zrzeszonymi w klubach na terenie gminy Santok.

Kadra naukowa Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego wzięła udział w kolejnej edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, która odbyła się w dniach 6-7 lutego 2020r. w Collegium Polonicum w Słubicach.

PRZYSZŁOŚĆ EUROPY I UNII EUROPEJSKIEJ W OBLICZU STARYCH I NOWYCH WYZWAŃ

6-7 LUTEGO 2020 r., COLLEGIUM POLONICUM W SŁUBICACH

 

 

 

Dział Współpracy Międzynarodowej Akademii im. Jakuba z Paradyża nadal przyjmuje zgłoszenia studentów i pracowników AJP na 30-godzinne kursy językowe organizowane w ramach programu Erasmus+.

W ofercie: język czeski, francuski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i włoski.

Rozpoczął się nabór wniosków aplikacyjnych w XI edycji konkursu ogłoszonego przez Narodowe Centrum Badań
i Rozwoju (NCBR) w ramach Programu LIDER.

Program LIDER przeznaczony jest dla młodych naukowców – doktorantów, nauczycieli akademickich i osób do 7 lat po doktoracie.

Kolejny wykład, w ramach współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Dębnie wygłosił pracownik Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego AJP mgr Waldemar Kaak. Tematem zajęć były praktyczne aspekty stosowania przepisów o ochronie danych osobowych.

Back to top